Make your own free website on Tripod.com

Riac 2002

10m Air Rifle Man:              dag 1        dag 2        dag 3

10m Air Rifle Women:         dag 1        dag 2        dag 3

10m Air Rifle Junior Women:dag 1        dag 2       dag 3

10m Air Rifle Junior Men:     dag 1        dag 2        dag 3

10m Air Pistol Men:            dag 1        dag 2        dag 3

10m Air Pistol Women:       dag 1       dag 2        dag 3

 

KVBSV URSTBF KVBS 2002

               

WEDSTRIJD COMPETITION WETTKAMPF: RIAC 1(10 jan 2001)

                 

10m Air Rifle Men (32 deelnemers)

     

Finale

 

Team results

   

1

BOSCHMAN Dick

NED

597

702,8

 

1

NEDERLAND

1765

2

BINDRA Abhinav

IND

593

695,6

 

2

SUISSE

1759

3

VEDUL Idar

NOR

591

693,6

 

3

WALES

1741

11

COLIN David

BEL

583

   

5

BELGIUM

1725

16

EICHER Stephan

BEL

578

         

19

LENZ Norbert

BEL

576

         

19

VANWOLLEGHEM Arnaud

BEL

576

         

24

GANGOLF Jürgen

BEL

573

         

26

KOHNEN Freddy

BEL

571

         

26

DENRUYTER Michel

BEL

571

         

 

 

 

 

 

 

 

10m Air Rifle Women (14 deelnemers)

     

Finale

       

1

CHUARD Christine

FRA

396

497,5

       

2

GRABER Yvonne

SUI

393

494,5

       

3

ITEN Verena

SUI

393

492,6

       

11

RATHMES Sonja

BEL

380

         

 

 

 

 

 

 

 

10m Air Rifle Junior Men (22 deelnemers)

     

Finale

       

1

WUEST Thomas

SUI

590

692

       

2

HELLENBRAND Peter

NED

584

683,8

       

3

NIKKELEN Denny

NED

586

683,3

       

20

ARENS Roger

BEL

559

         

 

 

 

 

 

 

 

10m Air Rifle Junior Women (25 deelnemers)

     

Finale

 

Team results

   

1

REMY Emeline

FRA

393

494,3

 

1

SUISSE

1177

2

KAN DAGAN Yael

ISR

391

492,8

 

2

FRANCE

1172

3

EUGSTER Ramona

SUI

392

492,2

 

3

BELGIUM

1145

9

SCHMITZ Melanie

BEL

383

         

12

ALPHONSE Elodie

BEL

382

         

15

KESSLER Francine

BEL

379

         

22

KELLER Christina

BEL

373

         

23

DUCOMBLE Sonja

BEL

371

         

24

HOFFMANN Chantal

BEL

366

         

25

LEUFGEN Caroline

BEL

362

         
               

10m Air Pistol Men (34 deelnemers)

     

Finale

       

1

NESTRUEV Mikhail

RUS

586

686,8

       

2

DANILOV Alexander

ISS

580

679,1

       

3

GRIESKAMP Albert

GER

578

676,8

       

21

STEVENS Jean-Pierre

BEL

561

         
               

10m Air Pistol Women (22 deelnemers)

     

Finale

 

Team results

   

1

DORJSUREN Munkhbayar

GER

381

477,9

 

1

FRANCE

1105

2

MAREN Johann

GER

378

475,7

 

2

BELGIUM

1084

3

BELIAEVA Galina

RUS

377

475,3

 

3

PORTUGAL

1081

8

SCHMITT Isabelle

BEL

370

456,3

       

13

LEMPEREUR Annick

BEL

364

         

20

DOBBELSTEIN Isabelle

BEL

358

         

21

DUBOIS Lydia

BEL

351

         
               

KVBSV URSTBF KVBS 2002

         

WEDSTRIJD COMPETITION WETTKAMPF: RIAC 2(11 jan 2001)

           

10m Air Rifle Men (33 deelnemers)

     

Finale

 

1

BOSCHMAN Dick

NED

599

701,8

 

2

BINDRA Abhinav

IND

590

692,8

 

3

VON KANEL Philippe

SUI

588

692,1

 

8

EICHER Stephan

BEL

586

686,6

 

13

VANWOLLEGHEM Arnaud

BEL

584

   

14

DENRUYTER Michel

BEL

583

   

21

KOHNEN Freddy

BEL

578

   

21

LENZ Norbert

BEL

578

   

24

COLIN David

BEL

576

   

27

GANGOLF Jürgen

BEL

573

   
         

10m Air Rifle Women (14 deelnemers)

     

Finale

 

1

GRABER Yvonne

SUI

394

497,2

 

2

STAUB Sonja

SUI

394

494,2

 

3

CHUARD Christine

FRA

393

493,2

 

13

RATHMES Sonja

BEL

379

   
         

10m Air Rifle Junior Men (23 deelnemers)

     

Finale

 

1

HABIB Shimon

ISR

587

688,7

 

2

BEYELER Simon

SUI

589

687,9

 

3

HELLENBRAND Peter

NED

585

687,7

 

23

ARENS Roger

BEL

543

   

 

 

 

 

10m Air Rifle Junior Women (23 deelnemers)

     

Finale

 

1

REMY Emeline

FRA

391

493,3

 

2

EUGSTER Ramona

SUI

391

492,1

 

3

BRAND Carmen

SUI

392

491,5

 

6

KESSLER Francine

BEL

388

488,9

 

16

KELLER Christina

BEL

381

   

19

ALPHONSE Elodie

BEL

378

   

20

HOFFMANN Chantal

BEL

374

   

22

DUCOMBLE Sonja

BEL

369

   

23

LEUFGEN Caroline

BEL

364

   
         

10m Air Pistol Men (35 deelnemers)

     

Finale

 

1

NESTRUEV Mikhail

RUS

585

683,1

 

2

COSTA Joäu

POR

584

682

 

3

ALBIEZ Thomas

GER

578

678,1

 

25

STEVENS Jean-Pierre

BEL

558

   
         

10m Air Pistol Women (23 deelnemers)

     

Finale

 

1

LEMPEGNAT Nadine

FRA

382

478

 

2

BELIAEVA Galina

RUS

380

475,7

 

3

DORJSUREN Munkhbayar

GER

379

475,6

 

14

SCHMITT Isabelle

BEL

368

   

16

DUBOIS Lydia

BEL

363

   

19

LEMPEREUR Annick

BEL

360

   

21

DOBBELSTEIN Isabelle

BEL

358

   
         

KVBSV URSTBF KVBS 2002

         

WEDSTRIJD COMPETITION WETTKAMPF: RIAC 3 (12 jan 2001)

           

10m Air Rifle Men (31 deelnemers)

     

Finale

 

1

VON Känel Philippe

SUI

595

698,3

 

2

BINDRA Abhinav

IND

595

695,2

 

3

HARMSEN Mischa

NED

589

691,9

 

11

VANWOLLEGHEM Arnaud

BEL

583

   

15

EICHER Stephan

BEL

580

   

24

LENZ Norbert

BEL

573

   

25

COLIN David

BEL

572

   

25

GANGOLF Jürgen

BEL

572

   

27

DENRUYTER Michel

BEL

570

   

28

KOHNEN Freddy

BEL

569

   
         

10m Air Rifle Women (14 deelnemers)

     

Finale

 

1

CHUARD Christina

FRA

395

495,6

 

2

STAUB Sonja

SUI

394

494,9

 

3

GESER Daniëla

SUI

394

494,4

 

14

RATHMES Sonja

BEL

375

   
         

10m Air Rifle Junior Men (23 deelnemers)

     

Finale

 

1

BEYELER Simon

SUI

588

690,2

 

2

WUEST Thomas

SUI

587

688,9

 

3

NIKKELEN Denny

NED

586

686,1

 

22

ARENS Roger

BEL

549

   

 

 

 

 

10m Air Rifle Junior Women (24 deelnemers)

     

Finale

 

1

BRAND Carmen

SUI

394

494,8

 

2

KELLER Martina

SUI

387

488,8

 

3

EUGSTER Ramona

SUI

388

488,8

 

6

KESSLER Francine

BEL

387

488,2

 

11

ALPHONSE Elodie

BEL

383

   

17

SCHMITZ Melanie

BEL

379

   

18

LEUFGEN Caroline

BEL

377

   

19

KELLER Christina

BEL

376

   

22

DUCOMBLE Sonja

BEL

374

   

24

HOFFMANN Chantal

BEL

370

   
         

10m Air Pistol Men (35 deelnemers)

     

Finale

 

1

NESTRUEV Mikhail

RUS

583

685,5

 

2

COSTA Joäo

POR

576

675,9

 

3

BRAUN Leo

GER

575

674,6

 

11

STEVENS Jean-Pierre

BEL

571

   
         

10m Air Pistol Women (22 deelnemers)

     

Finale

 

1

DORJSUREN Munkhbayar

GER

384

481,2

 

2

BELIAEVA Galina

RUS

382

480,7

 

3

HORVAT Susie

GER

385

480,2

 

9

SCHMITT Isabelle

BEL

370

   

9

DUBOIS Lydia

BEL

370

   

19

LEMPEREUR Annick

BEL

358

   

21

Dobbelstein Isabelle

BEL

351